Категории товаров

Гнучка черепиця — нові можливості в будівництві заміських будинків

Черепицю виготовляли ще в стародавні часи, і вона до сих пір користується великою популярністю. Саме цей матеріал вважається одним з найбільш якісних і довговічних для покрівлі. Сьогодні черепиця представлена кількома видами: бітумна, композитна, натуральна і металочерепиця. Всі вони мають ряд переваг і відмінностей між собою. Багато хто з наших співвітчизників хвилюється за те, що з часом черепиця втратить свій зовнішній вигляд і буде пропускати воду і вітер в приміщення. Це зовсім не так, тому що черепиця має надійне покриття, яке з часом не буде піддаватися різним дефектам і деформації. До того ж вона не втратить своїх споживчих і естетичних характеристик.

Одним з найпопулярніших видів, який все впевненіше займає лідируючі позиції на сучасному ринку покрівельних матеріалів є бітумна черепиця, ще її називають м’якою покрівлею, бітумної плиткою, м’якою черепицею. Бітумна черепиця — це невеликі гнучкі листи з вирізами, які створюють вид керамічної плитки.

Покрівля з такого матеріалу є легким, пластичним монолітом, що наділений унікальними властивостями.

• Якості, якими володіє матеріал, відкривають нові можливості в будівництві заміських будинків, особливо зі складною конфігурацією дахів.

• Не шумить, не протікає. Дійсно, м’яка покрівля не тільки повністю герметична, але також має чудові звукоізоляційні властивості. Шум дощу, граду повністю поглинається поверхнею. Навіть удари грому і вуличний шум значною мірою приглушаются гнучкою черепицею.

• Мороз, спека, ультрафіолет, кислоти також не мають на неї впливу.

• Завершена будова дозволяє покрівлі витримувати навіть дуже сильний вітер.

• Міцність зовнішнього шару досягається додаванням базальтової крихти самих різних кольорів.

• Дах з такого матеріалу не горить, не виділяє шкідливих речовин і запахів.

• Гнучкість і пластичність дають можливість створювати конструкції дуже складної форми без втрати гідроізоляційних властивостей.

Гнучка черепиця Aquaizol являється одним із найпопулярніших брендів в Україні. Все, що пов’язано з продуктом: види, особливості, колекції, особливо виробництва черепиці — можна знайти на сайті kvadratbud.com/product-category/pokrivelni_materialy/bitumna_cherepycia — бітумна черепиця інтернет магазину будівельних матеріалів «КвадратБуд». Черепиця дуже проста в монтажі, тому її можна встановити як на новобудовах, так і в процесі реконструкції старих будівель. З таким покрівельним матеріалом у вас завжди буде забезпечений затишок і комфорт в будинку, а ззовні — красивий і привабливий вигляд. За рахунок оптимального цінового співвідношення, придбати покрівлю може кожен бажаючий. Сегодні є досить великий вибір даного покрівельного матеріалу в різних розмірах, кольорах і формах. Тому кожен покупець зможе вибрати для свого будинку покрівлю без особливих проблем.

/>

Читайте так же:

Комментарии запрещены.