Категории товаров

Пінопласт для утеплення фасадів — економно і ефективно!

Тема утеплення житла стала сьогодні актуальна як ніколи раніше. І це не дивно, так як це найефективніший спосіб збереження тепла в наших будинках і квартирах і можливість істотно економити гроші на опаленні. У світлі швидкого і безпрецедентного зростання цін на всі види енергоносіїв в Україні переважна більшість населення нашої країни стоїть перед важким вибором: страждати від холоду, заощаджуючи на обігріві, оплачувати непомірні і нічим не обгрунтовані тарифи або вкласти чималі кошти в утеплення свого житла.

З точки зору логіки і здорового глузду останній варіант бачиться найбільш логічним, так як при сьогоднішній вартості газу і електроенергії вкладена сума окупиться досить швидко, і не доведеться замерзати в холодну пору року.

За оцінками фахівців максимальна витік тепла відбувається через зовнішні стіни, так як саме вони мають максимальну площу зіткнення із зовнішнім середовищем. При сучасному будівництві ця проблема вирішується вже в процесі будівництва за рахунок застосування багатошарових матеріалів. Однак до 70% житлового фонду в Україні відноситься до радянського періоду будівництва, коли основними будівельними матеріалами були цегла і панельні блоки, які мають дуже низькими теплоізоляційними характеристиками. Стіни таких будинків потребують якісного утеплення.

Сьогодні виробники утеплювача пропонують досить широкий вибір матеріалів, що розрізняються за технічними характеристиками, ефективності і, природно, вартості. Перелічимо найбільш відомі:

1. Різновиди сипучих утеплювачів: перлітовий щебінь, вермикуліт, керамзит.

2. Волокнисті матеріали: мінеральна вата на основі скла і базальтова мінеральна вата.

3. Пінополімеров: пінополіуретан, пінопласт для утеплення, пінополістирол екструзійний, піноізол.

4. Екологічно чистий утеплювач — ековата.

Крім перерахованих, існують і інші матеріали, проте вони в силу малої ефективності застосовуються рідко. Найбільш часто для зниження тепловтрат через фасад проводиться його утеплення мінватою або пінопластом (пінополістиролом).

Якщо говорити про максимально економічному варіанті, то варто зупинити свій вибір на пінопласт. Утеплення стін пінопластом зовні вже пройшло перевірку часом і добре себе зарекомендувало. Незважаючи на мінімальну вартість цього широко відомого матеріалу, він має цілу низку властивостей, які роблять його прекрасним утеплювачем!

Пінопласт за рахунок великого вмісту повітря в його пористій структурі має високий рівень звуко- і теплоізоляції, стійкий до широкого діапазону температур (від -40 до +40) градусів Цельсія, довговічний, легкий, зручний в обробці і не піддається поразці цвіллю і грибком. Природно, що не обійшлося і без недоліків. Найбільш істотними з них можна назвати малу стійкість до механічних навантажень і пожежонебезпека. Однак якщо роботи довірені кваліфікованим фахівцям, то при точному виконанні всіх вимог технології ці недоліки зводяться практично до нуля.

/>

Читайте так же:

Комментарии запрещены.

 • Бухгалтерские услуги Киев

  22.01.2020

  Для любой организации, будь – то крупная компания или небольшая частная фирма обязательно необходимы порядок и грамотность в ведении бухгалтерии. Правой рукой любого руководителя по праву можно... 
  Читать полностью

 • Системы полива

  22.01.2020

  Чем ближе весна, тем все более активизируются садоводы и огородники, ведь в скором времени начнется период посева и затем ухода за растениями. Ни для кого, думаю не новость, тот факт, что для полноценного... 
  Читать полностью

 • Рабочая одежда

  22.01.2020

  Сегодня рабочая одежда любого сотрудника играет очень важную роль, поэтому вам стоит потратить ваше драгоценное время на выбор одежды высокого класса, которую можно будет использовать многие... 
  Читать полностью

 • Как выбрать защитную обувь?

  22.01.2020

  При выполнении различных видов работ мы всегда должны обращать внимание на безопасность. Каска защищает наши головы, и мы носим специальные перчатки на наших руках. Но мы не должны забывать и... 
  Читать полностью