Категории товаров

Що потрібно знати про ретропроводку +

Ретропроводка користується популярністю серед споживачів. Її зазвичай використовують в заміських будинках, котеджах. Особливість виробу в тому, що воно вкладається не в штроби, а по поверхні стін. При цьому ретропроводка фіксується на відстані приблизно в 10 мм від поверхні за допомогою спеціальних клемник. При цьому коробка встановлюється в легкодоступному місці.

Важливі моменти

Серед переваг ретропроводкі варто виділити:

  • Естетичність. Виріб має привабливий зовнішній вигляд, представлено на ринку в широкому асортименті форм, текстур, колірних рішень.
  • Практичність. Укладання ретропроводки не займає багато часу. Установка виключає трудомісткі процеси, такі як штроблення, забивання дірок і так далі. Провід знаходиться на поверхні стін, це дозволяє швидко здійснювати ремонт електромережі, проводити різного роду регламентні роботи.
  • Універсальність. Встановлювати ретропроводку можна не тільки в дерев’яних будинках, вона буде чудово виглядати в будь-яких будівлях, приміщення в яких виконані в стилі ретро.

Кілька слів про монтаж

Керамічні елементи необхідно фіксувати на відстані в 4 см від розподільних коробок, вимикачів та інших приладів.

Якщо установка проводу здійснюється в горизонтальному положенні, то ізолятори необхідно монтувати через кожні 40 см, в іншому випадку кабель буде провисати, зіпсується загальний вигляд.

При вертикальній установці варто витримувати відстань між ізоляторами в 50 см.

Ретропроводка красива, безпечна і унікальна. Її вартість цілком доступна. Виріб здатен прикрасити інтер’єр в сільському стилі, додасть оформлення приміщення якоїсь родзинки.

/>

Читайте так же:

Комментарии запрещены.